• İnovasyon
 • Medya
 • Kariyer
 • İletişim
 • EN
 • EN
 • Neden ESEN?

  Birlikten inovasyon doğar. Her bir ekip üyemizin benimsediği bu inanç sayesinde ekip olarak uyum içinde çalışıyor ve gururunu her birimizin taşıdığı projeler üretiyoruz. Birlik elbette tek tip olmak değildir. Farklılıkların yarattığı harmonide, birbirine zıt fikirlerin karşılaşmasından doğan çözümler içerir. İşte bu yüzden ESEN tüm ekibine açık fikirli, esnek ve sıcakkanlı bir çalışma ortamı sunuyor.

  Şirketler paylaştıkça büyür. Yalnızca şirket içi eğitimlerin değil, bilgi ve deneyim paylaşımının da şirket kültürümüzde önemli bir yer tuttuğuna inanıyoruz. Birlikte gelişiyor, ilhamı, fırsatları ve potansiyeli gördüğümüzde birlikte heyecanlanıyoruz. İşte bu yüzden ESEN merak etmeyi seven, sorun çözmekten keyif alan, kendini geliştiren ve paylaşmanın gücüne inanan bir ekipten oluşuyor.

  Ekibimizin büyük çoğunluğu uzun süreli olarak ESEN’ de çalışıyor. Uzun süreli birliktelikler kuruyoruz, çünkü çalışanlarımızın ihtiyaçlarını ve bir çalışma ortamından beklentilerinin olduğunu önemsiyoruz. İşte bu yüzden maddi ve manevi olarak tatmin edici imkanlar ve yan haklar sunuyoruz.

  ESEN'de Çalışmak

  İşe alım sürecimize, birçok kanaldan gelen başvuruların değerlendirilmesi ile başlıyor ve ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adayları iş görüşmesine çağırıyoruz. İşe alacağımız adayları pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında, ESEN değerleriyle örtüşen kişilik özelliklerine göre değerlendiriyoruz.
  Görüşmelerde, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanıyor, adayların bilgi ve becerilerini sorguluyoruz. Görüşmelerimizi, ihtiyaç doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile destekliyoruz. Siz de ESEN'li olmak istiyorsanız, web sitemizde yer alan “Bize Başvurun” başlığı altında niteliklerinize uygun açık bir pozisyona başvurabilir veya şirketimize genel başvuru yapabilirsiniz. Genel başvuru ile gelen özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda size bilgi verilecektir.

  ESEN'de Hayat

  ESEN'de hayat var! Pozitif çalışma ortamında, çalışanlarımızın tüm potansiyellerini ortaya koyabilmeleri için gerekli imkanları sağlamayı hedefliyoruz. İlham verici teknolojik çalışmaların, konforlu bir ofis ortamı ve teknik yeterliliği yüksek çalışma araçları ile üretildiği bir ortam sağlıyoruz.

  Şirket içi ve dışı eğitimler ve uluslararası çevrimiçi eğitim programları ile çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Projelerimizde akademik işbirliği kurarak birlikte öğrenmeyi ve teknik gelişimi en yüksek seviyede tutmayı hedefliyoruz.

  Lisansüstü eğitimlerine devam etmek isteyen çalışanlarımızı esnek çalışma saati uygulaması ile telafi edebilecekleri bir şekilde yüksek lisans ve doktora programlarına katılmaları yönünde teşvik ediyoruz.

  İyi bir iş özel hayat dengesi yaratmak için çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını anlayan ve bunları destekleyen modern bir yaşama ve çalışma ortamı yaratıyoruz.

  Bu ihtiyacı desteklemek için Esnek Çalışma Modeline inanıp destekliyoruz. Yenilikçi iş sonuçlarını baz alan ve karşılıklı güvene dayanan yönetim sistemlerini tercih ediyoruz.

  Tüm çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz ve işe başladıkları günden itibaren özel sağlık sigortası kapsamına alıyoruz.

  Çalışanlarımıza tercihleri doğrultusunda servis imkanı veya yol yardımı desteği sağlıyoruz.

  Birlikte vakit geçirmeyi ve eğlenmeyi seven bir ekibiz. “Happy Hour” etkinliklerimiz ile neşeli vakit geçirip şirket içi paylaşımlarımızı artırıyoruz. “Genel Müdür ile Öğlen Yemeği” uygulamamız ile ekibimize yeni katılan ve daha uzun süredir bizimle çalışan arkadaşlarımız birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buluyorlar.

  İş kanundan farklı olarak her çalışanımıza 5 gün “Hoş geldin İzni” veriyoruz. 

  Açık Pozisyonlar

  Ekibimize katılmak ister misin? 
  Yenilikçi, mükemmeliyete inanan, problem çözmekten keyif alan ve uzmanlığına güvenen ekip arkadaşları arıyoruz. 
  LinkedIn, kariyer.net ve esensi.com.tr adresleri üzerinde yayınlanan açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz. Genel başvuru yapmak için özgeçmişinizi, ik@esensi.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
  Web sitemiz aracılığıyla iş başvurusunda bulunmakla; ESEN’e iletmiş olduğunuz kişisel verilerin, ESEN tarafından veri sorumlusu sıfatıyla, ESEN’deki güncel/müstakbel açık iş pozisyonları/istihdam imkanları bakımından değerlendirilmesi amacıyla, ancak ve sadece bu amaçla, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 4. Maddesinde ifade edilen genel ilkelere uygun şekilde işlenebileceğini, bu konuda ESEN tarafından bilgilendirildiğinizi ve adı geçen Kanun’da aranan, kişisel verilerin işlenmesi için gerekli açık rızanızın bulunduğunu kabul ve beyan etmiş olursunuz.