ESEN' de HayatEsen’de hayat var! Pozitif çalışma ortamında, çalışanlarımızın tüm potansiyellerini ortaya koyabilmeleri için gerekli imkanları sağlamayı hedefliyoruz. İlham verici teknolojik çalışmaların, konforlu bir ofis ortamı ve teknik yeterliliği yüksek çalışma araçları ile üretildiği bir ortam sağlıyoruz.Sürekli GelişimŞirket içi ve dışı eğitimler ve uluslararası online / çevrimiçi eğitim programları ile çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Projelerimizde akademik işbirliği kurarak birlikte öğrenmeyi ve teknik gelişimi en yüksek seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Lisansüstü eğitimlerine devam etmek isteyen çalışanlarımızı esnek çalışma saati uygulaması ile telafi edebilecekleri bir şekilde yüksek lisans ve doktora programlarına katılmaları yönünde teşvik ediyoruz.


Esnek Çalışma Modelimizİyi bir iş özel hayat dengesi yaratmak için çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını anlayan ve bunları destekleyen modern bir yaşama ve çalışma ortamı yaratıyoruz.

Bu ihtiyacı desteklemek için Esnek Çalışma Modeline inanıp destekliyoruz. Yenilikçi iş sonuçlarını baz alan ve karşılıklı güvene dayanan yönetim sistemlerini tercih ediyoruz.


Özel Sağlık SigortasıTüm çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz ve işe başladıkları günden itibaren özel sağlık sigortası kapsamına alıyoruz.


Ulaşım DesteğiÇalışanlarımıza tercihleri doğrultusunda servis imkanı veya yol yardımı desteği sağlıyoruz.


Sosyal AktivitelerBirlikte vakit geçirmeyi ve eğlenmeyi seven bir ekibiz. “Happy Hour” etkinliklerimiz ile neşeli vakit geçirip şirket içi paylaşımlarımızı artırıyoruz. “Genel Müdür ile Öğlen Yemeği” uygulamamız ile ekibimize yeni katılan ve daha uzun süredir bizimle çalışan arkadaşlarımız birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buluyorlar.


İzinlerİş kanundan farklı olarak her çalışanımız için 5 gün “Hoşgeldin İzni'miz var.

Menu