ESEN' de ÇalışmaBugün ODTÜ Teknokent yerleşkesinde bulunan ofisimizde 100 kişi üzerindeki ekibimiz ile birlikte çalışıyor, birlikte üretiyoruz. Çoğunluğu mühendislerden oluşan ekibimiz her geçen gün büyüyor. Bizler de problem çözmeye meraklı, yeniliklere açık ve takım ruhu taşıyan yeni çalışma arkadaşlarını kazanmaktan memnuniyet duyuyoruz.


Esen hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Bir teknoloji şirketinin gücü elbette çalışanlarından gelir. Tıklayın, çalışanlarımızla tanışın.


İşe Alım Süreciİşe Alım sürecimiz, şirketimize bir çok kanaldan gelen başvuruların değerlendirilmesi ile başlar, ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar. Görüşmeye davet edilen adaylar, teknik yetkinlikleri ve donanımları dışında ESEN kültürü ve değerleri çerçevesinde de değerlendirilir. Aranan pozisyona en uygun ve doğru adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları bölümü ve ilgili teknik ekipler işbirliği yaparak çalışır.

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde; ilgileri için teşekkür etmek üzere diğer adaylarla iletişim kurulur.

Web sitemizde yer alan “Bize Başvurun” başlığı altında niteliklerinize uygun açık bir pozisyona başvurabilir veya şirketimize genel başvuru yapabilirsiniz. Genel başvuru ile gelen özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda size bilgi verilecektir.

Çalışma hayatına atılmadan önce bilgi ve deneyim kazanmak isteyen, kendini geliştirmeye açık ve problem çözmeye meraklı mühendis adaylar için çeşitli staj olanakları sunuyoruz. Başarılı olan ekibimize kazandırmak istediğimiz kişiler “Genç Yetenek Programı” ile mezun olmadan iş hayatında deneyim sahibi olabiliyorlar.


İK Süreçleriİnsan kaynakları yönetimde yenilikçi politikalar ve uygulamalar benimsiyor, kadromuzu fırsat eşitliği ilkesi ve çeşitlilik uygulamasına göre oluşturuyoruz.

Menu