VİZYONUMUZÖncü teknoloji ürünleri ve çözümleri sunan, küresel, yenilikçi mühendislik firması olmak.


MİSYONUMUZHavacılık, savunma ve güvenlik alanları için başarılı işbirliklerini, en iyi yetenekleri ve çevik süreçleri kullanarak çözümler bulmak, geliştirmek ve teslim etmek.


YAKLAŞIMIMIZESEN, geleceği şekillendirmek ve yaratıcı sonuçlar elde etmek için, birlikte çalışmanın farklı yolları olduğuna inanmaktadır. Bunlar işbirliği, birlikte yaratma ve gerçek ve uzun süreli ortaklıklar kurmaya dayanan mühendislik yaklaşımlarından geçmektedir. Bu yüzden çalışanlarımız, müşterilerimiz ve çevremizdeki dünya arasında kurulan olumlu bağlantıları önemsemekteyiz. Yaratıcılığımızı arttıracak, yeni fikirler açığa çıkartacak, yenilikçi sonuçlar doğuracak ve işimizi yapmanın daha iyi bir yolunu bulmamızı sağlayacak birliktelikler kurmaya çalışıyoruz.


Birlikte geliştirmeye inanıyoruzBirlikte geliştirmek yenilikçi yaklaşımlara kapı açmaktadır. Çalışma ve düşünme biçimimizi şekillendiren bu ilke bizim, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile daha yaratıcı çözümlerde buluşmamızı sağlıyor. Tüm farklı bakış açılarına ve farklı fikirlere açık fikirli bir şekilde yaklaşıyor, başka türlü çözülmesi mümkün olmayan problemleri işbirliği ile çözüyoruz. Bunu açık fikirli, teşvik edici, kapsayıcı ve olumlu bakan şirket kültürümüz sayesinde başarıyoruz.


Empatiye önem veriyoruzEmpati kurmaya verdiğimiz önem, işbirliği içinde çalışabilmemizi ve sağlam ortaklıklar kurmamızı sağlıyor. Birbirimizle ve müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi empatiye dayandırıyor, dinliyor ve anlamak için soru soruyoruz. Tüm insan ilişkilerimizde gerçekçi, içten, dürüst ve olumlu bakan bir duruş benimsiyoruz. Ortak paydada buluşabilme gücümüzü, empati yeteneğimizle destekliyoruz.


Hızlı uyum sağlıyoruzEn bilinen yol her zaman en iyi yol değildir. Esnek, yaratıcı ve hayal gücü yüksek ekibimizle her zaman en iyi yolu bulmayı hedefliyoruz. Adaptasyon yeteneğimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyor, iş yaklaşımımız ve düşünce biçimimizde esnekliğe yer vererek sorunlara çözüm geliştiriyoruz.. Değişikliklere hızlı yanıt veriyor, öneri ve endişeleri açık fikirlilikle dinliyor, yenilik ve farklılıklara daima açık oluyoruz. Adaptasyon yeteneğimiz, ihtiyaç halinde rotamızı hızla değiştirebilmemizi ve alternatif yollar bulabilmemizi sağlıyor.


Mükemmeli hedefliyoruzMühendislik alanında mükemmeliyet, her proje ve her müşteri için olmazsa olmaz bir isterdir. Mükemmeliyete erişmek için mevcut yaklaşımlarımızı ve çözümlerimizi sürekli sorgulayarak daha iyiye getirmeye çalışıyoruz. Yeni yetenek, araç ve işbirliklerinin, iş kalitemizi arttırma potansiyelinin farkındayız. Bizim için mükemmeliyete ulaşmanın yolu ise paydaşlarımızdan ileri bildirim almak, başkalarından öğrenmeye açık olmak ve zor sorular sormaktan korkmamaktan geçiyor.


Menu